21 Dünya Kupası galibiyeti ve saymaya devam ediyoruz; ancak biz asla yetinmeyiz – TUES soy ağacı bunun en büyük kanıtıdır. Rekabetten, ezeli rakiplerden ve durdurulamaz hız tutkumuzdan doğan bu bisiklet, ilk çıkışından itibaren zirveye hükmetti. Şimdi ise mükemmelliğin peşinde evrilen MK4 kadromuzla karşınızda; saniyelerin her bir parçasını kazanmak ve en üst düzeyde performans sergilemek için tasarlanmış profesyonel bir platform.

YT MOB ekibinden ilham alan bu CORE 4 modelinde hiçbir masraftan kaçınmadık. Performansın kalbinde FOX Factory süspansiyonlar yer alırken; SRAM X01 vites sistemi, güçlü TRP DH-R EVO frenler ve Industry Nine göbekler, pistteki çabanızı maksimize etmek için yarışlarda çelikleşmiş bir kontrol seviyesi sunar. Zaman kimseyi beklemez, ancak TUES CORE 4 ile şans her zaman sizin yanınızda.

MX veya 29" Seçeneği – FLIP LINK teknolojisi sayesinde seçim yapmak zorunda değilsiniz. Yeni TUES, ek bir kadro parçasına ihtiyaç duymadan hem MX (Mullet) hem de tam 29" tekerlek dizilimlerine uyum sağlar.

Ultra-Modulus Karbon Teknolojisi

Ultra-Modulus karbon liflerini yalnızca en üst segment, profesyonel düzeydeki ürünlerimiz için saklıyoruz. Bu özel teknoloji ile üretilen kadrolar, sunduğu ultra hafif yapının yanı sıra "bombproof" (parçalanmaz) bir dayanıklılığa sahiptir. Gezegendeki en zorlu ve vahşi parkurlarla savaşmak üzere tasarlanan Ultra-Modulus karbon, sürüşünüze hem eşsiz bir sertlik (stiffness) hem de maksimum hız kazandırır.

Teknik Özellikler

Kadro
Kadro

Kadro Ölçüsü: S,M

Renk: Shell White

Malzeme: Üst Düzey Karbon (Ultra-Modulus)

Süspansiyon
Süspansiyon

Ön Maşa: FOX 40 Float Factory / 203mm / Grip 2 / 20x110mm / 52mm Offset

Arka Süspansiyon: FOX DHX2 Factory 200mm / 250x75mm / H/LSC H/LSR / JCR0100

Jantlar
Jantlar

Jant Seti: CRANKBROTHERS SYNTHESIS DH ALLOY Ön: 29’’ 31.5 mm I 110 x 20 mm I 6-Vida | Industry Nine 1/1
Rear: 27,5’’ 31.5 mm | 148 x 12 mm I 6-Vida I Industry Nine 1/1 | XD

Lastikler: MAXXIS ASSEGAI DH Ön: 29’’ x 2.5 WT I 3C MaxxGrip I DH I TR Arka: 29’’ x 2.5 WT | 3C MaxxGrip I DH I TR

Vites Grubu
Vites Grubu

Aynakol: Sram X01 DH 165mm 34T Custom DUB

Kaset: Sram XG-795 DH 7 Vites 11-24T

Arka Aktarıcı: Sram X01 DH 7 Vites Medium Cage

Vites Kolu: Sram X01 DH 7 Vites MMX

Orta Göbek: Sram BB DUB BSA 83 DH

Komponentler
Komponentler

Furç Takımı: ACROS AZX-255 / ZS49 ZS56 / High Cap

Gidon Boğazı: Renthal Integra 35 / 50mm / +-6° / Siyah-Altın

Gidon: Renthal FatBar 35 / Rise 30mm 800mm Genişlik / 7° Geri Açı / 5° Yukarı Açı

Elcik: ODI Elite Motion V2.1 Vidalı

Frenler: TRP DH-R Evo

Rotor: TRP 220 / 220mm Ön Arka Rotor / 2.3mm Kalınlık

Sele Borusu: SDG I-Beam Carbon 31.6mm / 300mm Uzunluk

Sele: SDG I-FLY 2.0 128mm

Zincir Gergisi: E13 LG1 Plus / I05 Compact Slider / 32-34T

Ağırlık
Ağırlık

16,10 Kg - 35,36 Lbs

Kutunun İçinden Çıkanlar

  • Yt Industries Tues MX Core 4 Karbon

  • E13 LG1 Plus (bisikletin üstünde)

  • YT x Crankbrothers Özel Tamir Kiti

Size & Geometry

TUES CORE 4 MX Geometri Tablosu

TUES CORE 4 MX Mullet (29" ön / 27.5" arka) konfigürasyonu ile hem hız hem çeviklik sunar. World Cup DH için optimize edilmiş geometri. Aşağıda detaylı ölçü tablosu ve beden önerileri.

Platform: MX (29"/27.5") Travel: 200 / 200 mm Bedenler: S / M / L / XL Birim: mm / °

Geometry

TUES CORE 4 MX / 29" Front - 27.5" Rear
Ölçü S M L XL
A — Stack632640650661
B — Reach430455480505
C — Top Tube (eff.)578605633661
D — Head Tube Length100110120132
E — Head Angle63.5°63.5°63.5°63.5°
F — Seat Tube Length370400430460
G — Seat Angle (eff.)75.5°75.5°75.5°75.5°
H — Chainstay Length448448448448
I — Wheelbase1228125712871318
J — BB Drop30303030
K — BB Height348348348348
L — Standover745747750753
M — Front Center780809839870
N — Fork Offset51515151

Size Chart

Beden önerileri
S155-168 cm / 5'1"-5'6"
M168-178 cm / 5'6"-5'10"
L178-188 cm / 5'10"-6'2"
XL188-198+ cm / 6'2"-6'6"+
ForkFox 40 FLOAT GRIP2 Factory 203mm
ShockFox FLOAT X2 Factory 200mm

Model Özellikleri

TUES CORE 4 MX
Wheel Size29" Front / 27.5" Rear
Weight17.3 kg / 38.1 lbs (M boy)
FrameCarbon CORE 4
Colorgravity black
Price€ 9,499
Geometri tablosunda yazım hatası kaynaklı bozukluklar olabilir. Tam doğru bilgi için YT Industries web sitesinden net bilgiye ulaşabilirsiniz.

FLIP LINK TEKNOLOJİSİ: İKİ BİSİKLET BİR ARADA

Kadro Koruyucu Aparatlar

1. Sınıf Frenleme

Frequently Asked Questions

📌 When will my order be shipped?

Your orders are shipped within 1-2 business days. This period may vary during promotional times due to volume.

📌 Which Shipping Company Do You Work With?

Domestic shipping is done via Yurtiçi Cargo in Turkey. International shipments are sent with DHL, FEDEX, or TNT.

📌 How can I track my order?

When your order is shipped, the tracking number will be shared via email and SMS. You can track your order on the courier company's website with this number.

📌 How can I return or exchange a product?

You can return products within 14 days unused and in their original packaging. For detailed return procedures, please review our return policy.

📌 When will I receive a refund for my returned product?

Once your return is approved, the payment will be refunded within 3-7 business days according to your payment method.

📌 Do your products have a warranty?

Yes! All products for sale are covered by manufacturer or distributor warranty. You can check product descriptions for warranty duration and terms.

Didn’t find your answer?

Feel free to contact us.

UĞUR BİSİKLET

Dil ve para birimi

Alışveriş deneyimini kendine göre ayarla.

Döviz fiyatları yaklaşık tutardır. Ödeme TL olarak alınır.

Compare products